Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 60-річним ювілеєм Анатолія Леонідовича Безверхого – мисливствознавця ОТГ Голочанського лісництва, який він відзначає 18 лютого. Шановний Анатолій Леонідович! Бажаємо Вам удачі, оптимізму, успіхів, підкорення нових вершин, сили і енергії, стабільності та достатку. Нехай чудовими історіями та щасливими спогадами наповнене буде Ваше життя, хай серце сяє променями радості, а доля дарує великі можливості для досягнення заповітних мрій. Зичимо, аби кожен день повнився гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.

Свою трудову діяльність Анатолій Леонідович розпочав у 1997 році в Голованівському лісгоспі мисливствознавцем Голочанського лісництва, але з вагомих причин в 2008 році звільнився в зв’язку з переведенням на посаду директора ТОВ «Мисливське господарство «Гололованівське» та згодом в 2011 році повернувся до Голованівського лісгоспу мисливствознавцем Ульяновського району Голочанського лісництва.

За час роботи на посаді районного мисливствознавця в Голованівському лісгоспі Анатолій Леонідович проявив себе як здібний та працелюбний працівник. При виконанні своїх посадових обов’язків контролює діяльність районного товариства мисливців, проводить інструктивні семінари з єгерями та громадськими мисливськими інспекторами. Здійснює керівництво та організовує роботу по охороні, відтворенню та раціональному використанню мисливських тварин, збереження та поліпшення стану мисливських угідь.

У житті Анатолій Леонідович людина порядна, грамотна, врівноважена і відкрита. Любить природу, ліс сприймає як благодатний фон для життя його чотириногих мешканців. Свою турботу про мисливську царину постійно підтверджує забезпеченням належного порядку в угіддях району. За роки роботи на підприємстві він неодноразово був нагороджений Грамотами та Подяками підприємства та обласного управління. Разом з дружиною виховали двох синів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *