Збережемо ліси від пожеж разом!

З приходом весни, наступають довгоочікувані весняні свята. Великдень, першотравневі свята – так і манять теплою погодою на відпочинок у ліс, до річки. Але, якщо для більшості людей святкові дні – це відпочинок, для працівників державного підприємства «Голованівське лісове господарство» – це клопітка і повсякчасна робота по запобіганню випадків лісових пожеж на території роботи підприємства.

З метою профілактики, запобіганню та оперативному виявленню пожеж на території земель лісогосподарського призначення, працівниками лісгоспу спільно з співробітниками ГУ ДСНС Кіровоградської області були проведені рейди по дотриманню правил пожежної безпеки в лісах відпочиваючими на території Голованівського лісництва. Під час рейдів, відпочиваючим в лісових масивах були проведено інструктажі щодо безпечного поводження з вогнем в лісі та щодо особливостей відвідування лісів протягом пожежонебезпечного періоду.

Дякуємо всім гостям лісу за дотримання правил пожежної безпеки в лісах, сподіваємось на подальшу співпрацю та відповідальність під час відвідування лісових масивів. Давайте берегти природу разом. Шановні громадяни! Лісова охорона ДП «Голованівський лісгосп»  закликає вас, перебуваючи в лісі, дотримуватись правил пожежної безпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *