Реалізація програми Президента “Зелена країна”: висаджено більше 4 мільйонів майбутніх дерев

4212043 – саме стільки дерев вже висаджено в рамках осінньої лісокультурної кампанії! Зараз в Україні триває осіння висадка в рамках програми Президента “Зелена країна”. Лідерами залишається Волинська область. Там лісівники висадили 2093383 сіянців.

Перший мільйон дерев висадили на Житомирщині, а саме 1074500 сіянців. На Полтавщині висаджено 275417 сіянців. На Львівщині – 270 941 сіянець. На Рівненщині – 137 800 сіянців.

Нагадуємо, що будь-яка людина може долучитися до громадської акції “Створюємо ліси разом” та зареєструватися на висадку в обраному лісгоспі. Це абсолютно безкоштовно. Як це зробити? Обирайте зручний для себе спосіб:

  • Заповніть форму реєстрації на сайті “Зелена країна”
  • Зверніться в обласне управління Держлісагентства або у найближчий лісгосп. Контактні номери по кожній області вказані на сайті обласних управлінь.

Ви також можете взяти участь у благодійній акції:

  • Оберіть область, де ви хочете, щоб ми висадили ліс.
  • Зробіть благодійний внесок – 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники висаджують дерева безкоштовно Усі кошти одразу йдуть на користь підопічних фонду “Таблеточки”, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям долати рак.

#держлісагентство_зелена_країна #створюємо_ліси_разом

Джерело: ДАЛРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *