Відсвяткували 30-ту річницю заснування Голованівської районної організації ветеранів України

Серед розмаїття об’єднань громадян є такі, що згуртовують не за обов’язками, а за серцем. Однією з таких є Голованівська районна організація ветеранів України. Вона відсвяткувала своє 30-річчя. За час свого існування організація об’єднала сотні ветеранів в одну громадську родину, дала змогу активно та змістовно проводити вільний час, спілкуватись з однодумцями та ділитися своїми талантами – ветерани співають, представляють свої творчі роботи майстринь (вишивка, малюнки та інші вироби). Ветерани своєю активною позицією та прикладом дають наснагу молодому поколінню не йти осторонь, а будувати своє життя, свій край, місто та державу.

24 березня, Стрільчук Надія Дмитрівна головний механік ДП «Голованівське лісове господарство» разом з ветеранами підприємства Олійник В.Т. та Лужанським П.М. побували в Голованівському районному будинку культури, там відбулися заходи з нагоди 30-річниці Організації ветеранів України. Розпочався святковий день урочистим Пленумом за участю керівництва району, представників Ради районної організації ветеранів України, голів первинних ветеранських організацій, голів селищних/сільських рад та творчих ветеранських колективів. Під час святкового засідання лунали вітальні промови з нагоди ювілею, звіти про роботу організації та плани на майбутнє. Завершився Пленум церемонією нагородження, під час якої голова Голованівської РДА та голова Голованівської районної ради вручили подяки головам селищних/сільських рад за плідну співпрацю, за допомогу, розуміння та підтримку в питанні соціального захисту ветеранів Голованівщини та дипломи головам первинних ветеранських організацій за участь в огляді-конкурсі ветеранських художніх колективів, присвяченого 30-річчю створення Організації ветеранів України.

Ветерани – люди світла і добра, це наші батьки, бабусі і дідусі з багатолітнім життєвим безперервним стажем і з цілодобовою готовністю допомогти і виручити в складних життєвих ситуаціях. Ми повинні дарувати їм свою увагу, пошану і любов за колосальний життєвий досвід у посивілих скронях, за повсякденну турботу і піклування, за натруджені руки, за мудрі поради і настанови, вміння спрямувати нас у вірному напрямку на непростих тернистих дорогах долі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *