1,1 га лісу у Голованівському лісництві власноруч створили діти разом з місцевими лісівниками в рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках»

З метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи 10 квітня учні шкільного лісництва НВК «Голованівська ЗШ І–ІІІ ст. ім. Шевченка Т.Г. прийняли участь у акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Висівали насіння дуба звичайного в кварталі 55 виділі 7 Голованівського лісництва. В садінні лісу взяли участь 10 учнів, керівник учнівського лісництва та представники місцевої влади. Також на акцію був запрошений представник ЗМІ. В рамках акції було створено 1,1 га лісових насаджень. Лісовідтворення проводилось шляхом посіву жолудя дуба звичайного під лопату по 2-3 шт. в ямку. Загалом на площі було висіяно близько 70 кг жолудя. Вже незабаром на даній ділянці виросте новий красивий ліс.

Директор ДП «Голованівське лісове господарство» Костянтин Гончаренко розповів присутнім про особливості цьогорічної лісокультурної кампанії, про важливість лісу в житті людини, а потім жваво взялися до роботи. Разом з школярами участь в акції взяли також головний лісничий Роман Мельник, лісничий Голованівського лісництва Микола Стригун, майстри лісу, помічник лісничого. Діти отримали масу позитивних вражень від того, що мали змогу прийняти участь у створені нових лісів. Коли дитина лопатою підготовить грунт, посадить своїми руками дерево чи кущ, або висіє насіння, з якого виросте могутнє дерево, то надовго запам’ятає, що рослинам потрібно, як їх краще посадити, щоб виросло дерево чи група дерев, і як ці дерева виглядатимуть в майбутньому. Набуті дітьми практичні навики, під час проведення акції, неоціненні в гармонії їх розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *