Охорона праці – запорука успішної роботи

25 квітня 2017 року в залі Голованівської районної ради відбулася розширена семінар-нарада з питань охорони праці. На нараді було проаналізовано стан охорони праці, дотримання вимог безпеки, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань у Голованівському районі, було розглянуто питання соціального страхування працівників від нещасних випадків та професійних захворювань, дотримання правил пожежної безпеки на виробництві та побуті. Також всі присутні були проінформовані щодо дотримання норм санітарного стану робочих місць.

Охорона праці – це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров’я працездатності людини в процесі трудової діяльності. Аби працівники були захищеними та працювали в комфорті потрібно забезпечувати належні умови праці. Проблеми створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму були і є важливими та актуальними на будь якому підприємстві.

Олег Голімбієвський – голова Голованівської райдержадміністрації, Анатолій Дзіговський, головний державний інспектор Управління Держпраці в Кіровоградській області нагородили кращі трудові колективи та посадових осіб Голованівського району. Серед яких і Сергій Панасюк, інженер з охорони праці ДП «Голованівське лісове господарство». За високий професіоналізм, за досягнуті успіхи у реалізації найважливіших завдань охорони праці Сергій Миколайович отримав Подяку Управління Держпраці у Кіровоградській області та Почесну Грамоту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *