Голованівський лісгосп – переможець трудового суперництва в Кіровоградській області

Під час розширеного засідання колегії Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, що відбулося 25 квітня, було оголошено переможців трудового суперництва серед держлісгоспів Кіровоградщини за І квартал 2017 року. Найкраще в минулому кварталі спрацював Голованвський лісгосп. Начальник управління Наталія Ревенко вручила диплом переможця директору Голованівського лісгоспу Костянтину Гончаренку за досягнення підприємством кращих показників у роботі. Друге місце посіли Оникіївські лісівники, третє – колектив Олександрівського лісгоспу.

За даний період у підвідомчих лісах ДП «Голованівське лісове господарство» пожеж не виникало, бо з метою протидії виникнення пожеж підприємством влаштовано 12 км та доглянуто 102 км протипожежних мінералізованих смуг, а в рамках протипожежної агітації оновлено всі аншлаги та бігборди. Лісові культури створені на площі 64 га, з них 5 га нових лісів. Закладено 0,5 га плантацій новорічних ялинок. Доповнено 110 га всього в т.ч. 28 га захисних насаджень. Проведено догляди за лісовими культурами на зрубах 14 га, захисні насадження 42 га. Проведено підготовку та поновлення площ під створення лісових культур на площі 53 га. Заготовлено25 кілограм лісового насіння в т.ч. хвойних порід 5 кг, листяних (АКБ) 20 кг. На порушників правил полювання районним мисливствознавцем складено 8 протоколів. На фінансування заходів з охорони праці витрачено 131,1тис. грн., або 1352 грн. на одного працівника. Рубки догляду проведено на площі 126 га, що на 62 га більше від запланованого показника.

Під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів заготовлено 1926 куб. м ліквідної деревини. Від рубок головного користування – 2228 куб. м. Обсяг реалізації продукції за І квартвал 2017 року зріс порівняно з відповідним періодом минулого року на 1512 тис. грн. і склав 8956 тис. грн. Реалізовано декоративного садивного матеріалу для озеленення на суму 14,4 тис грн. На 49,1.% зросла середня заробітна плата працівників підприємства порівняно з І кварталом 2016 року. За підсумками 1 кварталу 2017 року вона становить 14327 грн. в еквіваленті повної зайнятості. До зведеного бюджету та фондів лісогосподарським підприємством сплачено 3483 тис. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, з них 719 тис. грн. – єдиний соціальний внесок. Деревообробною дільницею підприємства перероблено 509 куб. м деревини. Випущено продукції переробки на суму 1187,6 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *