Вітаємо з ювілеєм!

8 травня святкує свій 60-й ювілейний день народження майстер лісу Вільховатського лісництва Осадчук Юрій Миколайович.

Шановний Юрій Миколайович!

Лісівники Голованівського лісгоспу щиро і сердечно вітають Вас з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру , процвітання, успіхів великих у роботі, й побільше творчих Вам натхнень. Нехай життя дарує Вам лише приємні події. У Вас минає славна дата, прожито стільки щедрих днів, отож дозвольте привітати і побажати сотню літ. Хай кожен день дарує радість, хай сонце світить Вам завжди. Роки ніколи хай не старять і не приносять в дім біди. Хай світить Вам щаслива доля, хай обминає Вас журба. Бажаєм Вам на видноколі блаженства, миру і добра!

В далекому 1978 році Юрій Миколайович розпочав свій трудовий шлях в Вільховатському лісництві на посаді лісника. Веселий, енергійний, працьовитий він швидко увійшов у курс справи і став справжнім професіоналом. Пізніше, за направленням, поїхав на навчання в Чорноліську школу, де він повністю усвідомив важливість своєї професії. Отримавши теоретичні знання, повернувся працювати у Голованівський лісгосп. Але життя не стоїть на місці і Юрій Миколайович був змушений змінити лісові угіддя на колгоспні лани і розпочав роботу водієм в колгоспі «Нива», де пропрацював більше 10 років. Далі був завод в Умані. Але, зрештою, в 2000 році Юрій Миколайович повернувся до лісового господарства, де і працює по сьогоднішній день. В його обході понад 400 гектарів лісу, яким він дає професійну раду, тримає у відмінному санітарному стані, до посадових обов’язків ставиться відповідально, виробничі завдання виконує вчасно і сумлінно. Ось вже 17 років Юрій Осадчук живе проблемами лісу: садить молодий ліс і доглядає його, стежить за тим, як піднімаються у небо деревця і оберігає їх від хвороб та ворогів. А ще він людина порядна і відкрита, не дуже говіркий, але з почуттям гумору і здатний на самоіронію.

За високу професійну майстерність Юрія Миколайовича відзначено нагородами підприємства, облуправління. Але здобутки ювіляра не обмежуються лісовим господарством: він виростив прекрасного сина і навіть дочекався внуків. Тож нехай Ваша праця, Юрій Миколайович, завжди буде у пошані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *