Вітання директора ДП «Голованівське лісове господарство» Костянтина Гончаренка з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу!

Шановні лісівники!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Перемоги над нацизмом. У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку. Друга світова війна стала трагедією та гуманітарною катастрофою, яка коштувала життя мільйонів людей, завдала непоправних втрат людській цивілізації та культурі. За Велику Перемогу заплачено кров’ю, тяжкою працею, нескінченними стражданнями і втратами. Свята пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за нашу свободу. Тому для нас, нащадків і спадкоємців, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.

Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Це вашим потом та кров’ю щедро зрошена наша батьківська земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства. Сьогодні, у мирний час, ми шануємо і пам’ятаємо тих, завдяки кому ми радіємо життю та виховуємо наших дітей! Завдяки їм, нашим героям, які віддали всі сили для Перемоги, ми будуємо плани на майбутнє і можемо спокійно думати про завтрашній день! Бажаю всім Вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного благополуччя, бадьорості та віри у світле майбутнє нашої Батьківщини, а, головне, миру та злагоди!

З повагою, Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *