Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 40-річним ювілейним Днем народження Пустовіт Людмилу Олександрівну – верстатника деревообробних верстатів Голочанського лісництва, який вона святкує 20 травня.

Шановна Людмила Олександрівна!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, удачі, миру, злагоди, благополуччя, натхнення та здійснення всіх найзаповітніших мрій. Нехай життя тече під знаком щастя та любові і буде зігріте добром та всілякими гараздами. Зичимо, щоб кожен день був сповнений оптимізмом та цікавими творчими ідеями. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а домівка буде наповнена теплом і затишком. Довгого Вам щасливого віку під Божим благословенням!

Зовсім юною дівчиною Людмила Олександрівна переступила поріг Голованівського лісгоспу. Свою трудову діяльність Пустовіт Людмила Олександрівна розпочала у травні 2000 року робочою цеху механічної переробки деревини «Голованівське ДЛМГ» на цій посаді вона пропрацювала сім років. Помітивши, що Людмила Олександрівна ставиться до роботи добросовісно, з відповідальністю виконує будь-яку довірену справу, в жовтні 2007 року керівництво перевело її на посаду верстатника Голованівського механічного цеху переробки деревини ДП «Голованівське ЛМГ», а з січня 2009 року – на посаду верстатника  деревообробних верстатів Голочанського лісництва ДП «Голованівський лісгосп». Ось уже 17 років працює Людмила Олександрівна в Голованівському лісгоспі. Через наполегливий характер і завзятість стала відмінним спеціалістом. Робота верстатника деревообробних верстатів припала їй до душі. Колеги про неї відгукуються позитивно: відповідальна, що має неабияке значення для колективу, де один за всіх, і всі за одного, готова вчитися і оволодівати професією до найтонших нюансів, відверта, працелюбна і совісна, чуйна, уважна людина, приймає активну участь у громадському житті колективу. За період роботи в лісовому господарстві проявила себе як здібний добросовісний працівник, користується авторитетом і повагою серед колег. Завжди ставиться до своїх обов’язків відповідально та старанно. Забезпечує виконання та перевиконання поставлених перед нею завдань. Те що свою роботу любить, видно одразу – верстат завжди у порядку, робоче місце також. У важкій кропіткій праці верстатника Людмила Олександрівна щоденно проявляє неабиякий професіональний хист, відданість справі, терплячість, високу самодисципліну. А ще знають її колеги як добру господиню. Людмила Олександрівна любить готувати, у неї сотні різних цікавих рецептів, а ще у неї дуже багато квітів, попри зайнятість вона до тонкощів знає, як за ними доглядати, як пересаджувати. За високі показники у роботі, сумлінну працю, професійну відповідальність, добросовісність Пустовіт Людмила була неодноразово нагороджена відомчими відзнаками. В 2005 році їй оголошена Подяка директора ДП « Голованівьке лісове господарство», в 2010 році Подяка Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, в 2014 році вона отримала Подяку Голови Держлісагентства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *