Відзначили переможців дитячого конкурсу “Людина та Ліс”

В останню п’ятницю травня у всіх загальноосвітніх школах відбулися загальношкільні лінійки з нагоди свята Останнього дзвоника. Для більшості школярів це свято символізує завершення навчального року і початок літнього відпочинку. Як завжди, шкільні подвір’я були переповнені живими квітами, національною символікою, яскравими вишиванками і стрічками з написом «Випускник – 2017». Школярів, вчителів і батьків із завершенням навчального року вітали директори навчальних закладів і перші вчителі, батьки і представники органів влади.

На святкові лінійки завітали і представники ДП «Голованівське лісове господарство», щоб вручити нагороди школярам – переможцям першого рівня щорічного творчого конкурсу «Людина і ліс», який традиційно упродовж квітня-травня проводять лісівники. Вони привітали присутніх із завершенням навчального року, подякували педагогам і учням за плідну працю і гарні результати, побажали дітям за літні місяці набратися побільше сил, щоб в новому навчальному році досягати ще більших висот у знаннях і вміннях.

Усі переможці конкурсу “Людина та ліс” були нагороджені грамотами та грошовими подарунками. Вручали їх інженер лісових культур Шарлович Лариса Митрофанівна, помічник лісничого Голованівського лісництва Животовський Віктор Миколайович та працівники структурних підрозділів.

Так, переможцями конкурсу “Людина та ліс” на кращий малюнок стали:

І місце – Німеровський Євгеній – учень 3 класу Березовобалківської ЗШ І – ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка Вільшанського району;

ІІ місце – Повідало Валерія – учениця 4 класу Хащуватської ЗШ І – ІІІ ст. Гайворонського району;

ІІІ місце – Діденко Олена – учениця 3 класу Березовобалківської ЗШ І – ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка Вільшанського району.

В конкурсі дитячого твору:

І місце – Блажко Віолетта – учениця 8 класу ЗШ І –ІІІ ст. №2 м. Гайворона;

ІІ місце – Чиж Віолетта – учениця 8 класу НВК «Голованівська  ЗШ І – ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка – гімназія»;

ІІІ місце – Павліченко Любов – учениця 8 класу філії НВК «Голованівська ЗШ І –ІІІ ст. ім.Т.Г. Шевченка – гімназія» Голованівська ЗШ ім. Г. В. Міклея

Дитячі роботи на лісову тематику, які зайняли перші місця були подані на розгляд обласної конкурсної комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *