22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

В неділю 22 червня 1941 року гітлерівські війська, без оголошення війни, порушивши договір про ненапад між Німеччиною і СРСР, віроломно напали на Радянський Союз, піддавши масовим бомбардуванням та артилерійським обстрілам мирні міста і села. На смертельний бій з фашистською силою темною, з проклятою ордою піднявся весь народ і його Збройні Сили. Розпочалася Велика Вітчизняна війна, справедлива, визвольна. Попереду, на важкому шляху до Берліну, до підняття Червоного Знамена над палаючим рейхстагом, були трагічні і героїчні 1418 днів і ночей, наповнені гіркотою втрат і радістю перемог, які кувалися на фронті і в тилу.

Ми схиляємо голови, віддаючи шану і глибоку повагу мільйонам радянських людей, які ціною свого життя відстояли у двобої з найлютішим ворогом людства, честь, свободу і незалежність нашої Батьківщини, врятували народи Європи від фашистського поневолення. Їх безсмертний, воістину історичний, подвиг назавжди збережеться в нашій вдячній пам’яті, в наших серцях.

Дорогою ціною наш народ здобув перемогу над фашизмом, відстояв право жити в мирній, демократичній Україні, своєю працею будувати вільне, щасливе життя. На жаль сьогодні в Донбасі палахкотить війна, гинуть люди, мільйони співвітчизників позбавляються притулку, руйнуються вітчизняна економіка, соціальна сфера, системи життєзабезпечення.

Пам’ятаймо 22 червня 1941 року!

Збережемо пам’ять про подвиг переможців!

Ні – війні! Україні – мир!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *