Відбувся семінар з працівниками кадрової служби та юрисконсультів

Нещодавно на базі ДП «Оникіївський лісгосп» відбувся семінар з правових аспектів управління персоналом у галузі лісового господарства для працівників лісогосподарських підприємств, відповідальних за організацію роботи з персоналом, та юрисконсультів. На семінарі обговорили останні зміни в законодавстві, що стосуються роботи кадровиків, заходи по запобіганню корупції, своєчасність здачі е-декларацій, відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, ведення військового обліку та ряд інших актуальних питань.

Головний спеціаліст з питань персоналу обласного управління Світлана Плохотнюк звернула увагу присутніх на чіткому та щоденному контролі за змінами в трудовому, антикорупційному та пенсійному законодавстві. Важливим на сьогодні залишається питання бронювання військовозобов’язаних громадян у період мобілізації та воєнний час, порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, особливості оформлення документів при бронюванні військовозобов’язаних. Головний спеціаліст-юрисконсульт обласного управління лісового та мисливського господарства Тетяна Коваленко наголосила на відповідальності за виконання Закону України “Про запобігання корупції” з питань вирішення конфлікту інтересів.

Також на семінарі обговорили останні вимоги з ведення кадрової документації. Крім того учасники семінару розглянули питання пенсійного забезпечення працівників, та мали змогу поділитися досвідом вирішення тих чи інших професійних ситуацій. По завершенню семінару для його учасників була проведена екскурсія по території Оникіївського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *