Тривають навчальні збори загону оборони Голованіської районної державної адміністрації

В розрізі підготовки населення до територіальної оборони на Голованівщині розпочато низку заходів, в тому числі з практичним призовом військовозобов’язаних запасу. 29 червня 2017 року військовозобов’язаних загону територіальної оборони Голованівського району оповістили про явку на призовну дільницю Голованівського районного військового комісаріату на десятиденні збори. Збори відбуваються з метою підвищення обороноздатності держави за рішенням Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Триватимуть вони до 8 липня, а участь у них беруть 278 військовозобов’язаних з різних куточків Голованівського району серед яких 23 працівника ДП «Голованівське лісове господарство». Це, в основному, патріотично налаштовані громадяни старшого віку або ті, які за своїми особливостями та станом здоров’я не можуть проходити службу в бойових підрозділах Збройних Сил України, але бажають бути корисними в захисті рідної землі.

З прибуттям до військового комісаріату військовозобов’язані отримали нову військову форму та були розподілені по військовим підрозділам. Після вивчення та з’ясування попередньої підготовки, командирами підрозділів призначено найбільш підготовлених у військовому плані громадян. Як зазначалось, збори будуть проходити 10 діб. Проживати протягом всього терміну військовозобов’язані будуть у спеціально облаштованому польовому таборі. Вони будуть мати триразове харчування, одноразові грошові виплати та можливість набути практичних навичок для оборони своєї місцевості.

У ході навчання буде відпрацьовано механізм взаємодії між військовим командуванням та органами виконавчої влади щодо спільного планування та виконання завдань територіальної оборони. Керівниками занять та інструкторами призначені досвідчені військовослужбовці, які вже мають досвід у проведенні антитерористичної операції на сході нашої країни. Основна мета зборів – визначити ступінь готовності військових комісаріатів до формування підрозділів територіальної оборони та виконання ними завдань за призначенням в межах своїх адміністративних районів і загалом області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *