В обласному управлінні обговорили ряд важливих

На черговому засіданні колегії Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулось 4 липня 2017 року, лісівники Кіровоградщини розглянули питання бухгалтерського обліку, виконавської дисципліни, підсумки роботи лісгоспів в осінньо-зимовий період, а також ряд важливих питань щодо лісогосподарської та виробничої діяльності підприємств управління. У засіданні колегії взяли участь начальник управління Наталія Ревенко, директори державних лісогосподарських підприємств, головні спеціалісти та лісничі.

На початку засідання начальник управління Наталія Олександрівна ознайомила присутніх з головними питаннями – надзвичайні ситуації, які виникли у вихідні дні. Так, буревієм, було пошкоджено адміністративну будівлю Торговицького лісництва та лісові насадження. А в Світловодського лісгоспу горіли лісові культури на площі один гектар – в результаті падіння високовольтної опори. Про стан бухгалтерського обліку та достовірність звітності на підприємствах Кіровоградського ОУЛМГ доповіла завідувач сектору бухгалтерського обліку Тетяна Проценко, яка відзначила, що всі підприємства управління повністю перейшли на нову систему бухгалтерського обліку -1С бухгалтерія (версія 8.3) та ведуть її у відповідності до стандартів. Також вона зазначила, що за п’ять місяців 2017 року лісогосподарськими підприємствами сплачено податків до бюджетів усіх рівнів у сумі 29,5 млн. грн., єдиного соціального внеску – 10,6 млн. грн. Недоїмка до бюджету та по сплаті єдиного соціального внеску відсутня.

По наступному питанню порядку денного «Підсумки роботи лісогосподарських підприємств в осінньо-зимовий період 2016-2017 років» доповідав заступник начальника управління Олександр Кваша. Він повідомив, що триває робота по підвищенню енергоефективності та зменшенню споживання енергоресурсів лісгоспами. Так, для теплозабезпечення виробничих і адміністративних приміщень використовується 46 твердопаливних котлів, у т. ч. за останній рік їх кількість збільшилась на п’ять одиниць. Замінюються вікна та двері на енергозберігаючі, утеплюються конструкції будівель. Обсяг використаних паливно-енергетичних ресурсів за осінньо-зимовий період становить 701 тонну умовного палива загальною вартістю 7,1 млн. грн. Загальний обсяг споживання енергоресурсів підприємствами порівняно з попереднім періодом зменшився на 17 відсотків. Також розглядалось питання про стан виконання виконавської дисципліни лісогосподарськими підприємствами. На закінченні засідання начальник управління, Наталія Ревенко підвела підсумки роботи колегії та наголосила на виконанні основних завдань. Зокрема, протягом пожежонебезпечного періоду керівникам лісогосподарських підприємств доручено тримати на постійному контролі питання щодо дотримання вимог пожежної небезпеки в лісах та забезпечувати здійснення заходів щодо запобігання виникнення і розповсюдження лісових пожеж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *