Затверджено Норми відстрілу деяких мисливських тварин

Мінприроди прийняло наказ від 03.07.2017 N 247 “Про встановлення Норм відстрілу інших мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, у сезон полювання 2017/2018 років”. При цьому визначено, що перната дичина, вирощена на фермах “під постріл”, є не нормованою. Нагадаємо, що згідно зі ст. 16 Закону полювання на парнокопитних тварин, куницю лісову, бобра, ондатру, бабака, білку, віднесених до державного мисливського фонду, здійснюється відповідно до лімітів, які затверджуються на мисливський сезон центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.

Полювання на інших мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, регулюється нормами відстрілу, які встановлюються на мисливський сезон центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища. Норми відстрілу інших мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, одним мисливцем за день полювання у сезон полювання 2017/2018 років:

Вид мисливських тварин Норма, голів Вид мисливських тварин Норма, голів
Норець великий 2 Куріпка сіра 3
Качки* 5 Фазан 3
Лиска 6 Перепел 15
Кулики** 10 Кріль дикий 1
Голуби*** 10 Заєць-русак 1
Гуски**** 3

* Крім гоголя, черні білоокої, черні червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крехів (крохалів), нерозня.

** Крім кулика-сороки, баранця великого (дупеля), ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйка морського, малого, великодзьобого, галстучника.

*** Крім голуба-синяка.

**** Крім гуски малої (гуски білолобої малої), казарки червоноволої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *