Використання лісосировинних ресурсів, стан правової роботи та підсумки роботи за І півріччя 2017 року обговорили лісівники Кіровоградщини на нараді

01 серпня у Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника управління Наталії Ревенко відбулася виробнича нарада з директорами держлісгоспів, головними спеціалістами, лісничими та головами профкомів. Використання лісових ресурсів, стан правової роботи й інші важливі питання були винесені для обговорення на засіданні та для ухвалення відповідних рішень.

Про підсумки фінансово-господарської діяльності лісогосподарських підприємств доповів перший заступник начальника управління – головний лісничий Середюк О.О., який поінформував присутніх про основні фінансові показники лісових господарств за піврічний період. У першому півріччі від усіх видів рубок підприємствами заготовлено 53 тис. куб. м ліквідної деревини, що на 27,3 тис. куб. м, або 34 відсотки, менше, ніж у минулому році. Реалізовано в круглому вигляді 69,6 тис. куб. м. На деревообробних дільницях перероблено 6,4 тис. куб. м деревини та випущено товарної продукції на суму 19,9 млн. грн. Обсяг реалізованої продукції зріс на 122,6 % порівняно з попереднім роком і становить 111,2 млн. грн.

Щодо ефективності використання лісосировинних ресурсів у першому півріччі поточного року на лісогосподарських підприємствах Кіровоградського ОУЛМГ доповів заступник начальника обласного управління – завідувач сектором мисливського господарства та використання лісових ресурсів Кваша О.В. Загальний вихід лісоматеріалів круглих від усіх видів рубок становив 22,5 %, техсировини – 73,5 %, дров паливних – 3,7 %. Загальний випуск продукції переробки з одного кубометра пущеної в переробку деревини становить 3 097 грн., що на 18 % більше, ніж торік. Про стан правової роботи у першому півріччі цього року інформувала учасників наради головний спеціаліст – юрисконсульт Коваленко Т.О. Розглянули і ряд інших питань, пов’язаних з проведенням лісогосподарських робіт на підприємствах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *