Увага! Утримується надзвичайна пожежна небезпека

У зв’язку зі сильною спекою, відсутністю опадів, на території ДП «Голованівський лісгосп» переважає надзвичайна пожежна небезпека, що загрожує виникненню лісових пожеж. Державна лісова охорона звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки на природі та присадибних ділянках! Не підпалюйте суху траву. Не кидайте непогашені сірники або цигарки в лісі та на узбіччі доріг. Нагадуємо, що під час надзвичайної пожежної небезпеки вступає в силу заборона відвідування громадянами лісів та в’їзд до зелених масивів транспортних засобів. Заборона діє для всіх, крім працівників державної лісової охорони.

Якщо ви помітили пожежу, що починається, наприклад – невелике загорання трави, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум’я. Якщо пожежа досить сильна, і ви не можете загасити її самотужки, зателефонуйте за номером – 101 або до державної лісової охорони ДП «Голованівський лісгосп» – 0675551551.

У пожежонебезпечний період працівники державної лісової охорони здійснюють цілодобове чергування та патрулювання лісових насаджень. Шановні громадяни, не порушуйте вимоги пожежної безпеки в лісах. Пам’ятайте, лісовий фонд України є високопожежонебезпечним об’єктом. Охорона його від пожеж – моральний обов’язок кожного члена суспільства. За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *