Геннадій Зубко доручив посилити превентивні заходи у запобіганні пожежам

Кількість пожеж по Україні збільшилася удвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Площі, охоплені вогнем збільшилися у 1,8 раза. Про це повідомив 22 серпня на засіданні оперативного штабу ДСНС щодо заходів із запобігання та протидії масовим пожежам у лісових масивах на торфовищах та сільгоспугіддях Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Найбільше зафіксовано пожеж у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Херсонській, Миколаївській та Київській областях. Також до цього переліку долучилася і Житомирська область на кордоні з Білорусcю. Ми маємо посилити роботу з превентивних заходів. Це в першу чергу питання спільного патрулювання, організованого на рівні голів ОДА, з представників МВС, ДСНС, екологів, волонтерів», – зазначив Геннадій Зубко.

За словами Віце-прем’єр-міністра, останнім часом збільшилася кількість і навмисних підпалів. «Особливо це стосується Донецької і Луганської областей. По країні тільки 31 кримінальне провадження було відкрите за необережне поводження з вогнем або навмисний підпал. Тому я закликаю органи місцевого самоврядування і МВС посилити роботу з точки зору виявлення таких фактів. Ми не маємо права закривати на це очі», – наголосив Геннадій Зубко і запропонував посилити адміністративну відповідальність за порушення правил пожежної безпеки для всіх власників сільськогосподарських угідь. Він також підкреслив, що місцеві штаби мають об’єднати зусилля особливо у святкові дні. «Ми повинні організувати оперативну роботу, щоб унеможливити збільшення кількості пожеж по країні у вихідні, святкові дні. В першу чергу – обмежити в’їзд до лісових масивів та можливість полювання», – підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

За матеріалами: kmu.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *