Привітання директора ДП «Голованівське лісове господарство» Костянтина Гончаренка з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Шановні працівники лісового господарства!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та найбільшим національним святом українського народу – Днем Незалежності України! 24 серпня 1991 року було проголошено незалежну суверенну державу Україна. Волею великих людських прагнень саме цей день став для нашої країни, для нашого народу доленосним. Упродовж століть мільйони наших співвітчизників боролися за право бути самими собою, вільно жити на своїй землі. І лише нинішньому  поколінню пощастило вибороти віками очікувану волю.

Є глибока символіка у тому, що напередодні Дня Незалежності ми святкуємо День Державного Прапора. Це не лише добрий привід гуртуватися заради гарних справ – задля добробуту усіх жителів нашого краю, задля утвердження України як розвиненої європейської держави. У цей урочистий і знаменний день відновлення та утвердження державної незалежності, про яку мріяли і за яку боролися десятки поколінь українського народу, щиро зичу сил та наснаги у Вашому житті, міцного здоров’я, миру, щасливої долі. Хай у Ваших домівках панує тільки радість, достаток, любов та віра у сповнення мрій і сподівань на краще майбутнє а серця наповнюються гордістю за нашу молоду державу.

Зі святом вас!

З Днем Незалежності України!

З повагою, директор ДП «Голованівське лісове господарство» Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *