7 вересня – День військової розвідки України

1-го червня 2007-го року глава Міністерства оборони незалежної України підписав Наказ № 302. Цим наказом було встановлено офіційне професійне свято військових розвідників України, який визначено щорічно відзначати 7-го вересня. Ця дата була обрана не випадково, саме в цей день, в 1992-му році вийшов Указ Президента України, який відкрив нову сторінку в історії оборонного відомства суверенної держави. Даним документом розпочато найсучаснішу історію української військової розвідки. Робота військового розвідника це глибокі знання, відмінна підготовка і безцінний досвід ведення розвідувальної діяльності.

Шановні військові розвідники!

Вітаю вас із професійним святом – Днем військової розвідки України! Це свято – символ вшанування мужності, самовідданості, повсякденної ратної праці багатьох поколінь воїнів-розвідників. Сьогодні військова розвідка – гранично важливий інструмент захисту національних інтересів нашої держави та зміцнення її обороноздатності. З початком російської агресії розвідники одними з перших стали на захист України, солдати та офіцери військової розвідки проявили мужність і героїзм на всіх ділянках фронту й у ворожому тилу. Вірність кращим військовим традиціям, патріотизм, високий професіоналізм, відвага та героїзм – саме ці риси характеризують сучасного українського розвідника.

З нагоди свята від щирого серця бажаю всьому особовому складу та ветеранам військової розвідки мирного неба, міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, життєвого оптимізму, професійного зростання й успіхів у відповідальній справі із захисту національних інтересів України. Впевнений, що ви і надалі будете взірцем гідності й честі,відданості своїй Вітчизні та військовому обов’язку.

З повагою, директор ДП «Голованівське лісове господарство» Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *