Чарівна і шалено захоплююча пригода у чарівному лісі

7 вересня на базі Оникіївського лісгоспу в рамках відзначення професійного свята Дня працівника лісу, було проведено інтелектуально – рухливу гру ліс – квест «Євроліс» серед працівників лісогосподарських підприємств. З відповідною ініціативою виступила Рада голів профкомів лісгоспів, маючи на меті поширення здорового способу життя, згуртування лісової молоді у дієві команди та виявлення лідерських якостей. Учасників заходу привітала начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко. Вона привітала всіх присутніх з професійним святом, яке наближається, і виголосила слова подяки і святкові вітання всім працівникам лісового господарства області – людям великого серця і твердого сумління, які натрудженими руками дбають про сьогодення і про майбутнє лісів степового краю.

У змаганнях взяли участь дев’ять команд, які очолювали директори підприємств і команда спеціалістів обласного управління лісового та мисливського господарства, яку очолив перший заступник начальника управління. До складу кожної з них входило шість гравців, включаючи капітана. Команди вирізнялись за назвами та кольором косинок, а також мали власні емблеми та девізи.

У програму ліс – квесту «Євроліс» входили:

  • Креативна презентація команди.
  • Логічні завдання та конкурси, розширюючікругозір і засновані на тімбілдінгу.
  • Виступ капітанів.
  • Пошукове завдання.
  • Фотографування відповідно до заданих тем.

Переможцям і учасникам квесту вручили грамоти й подяки. Команда ДП «Голованівське лісове господарство» у складі директора Гончаренка Костянтина Васильовича – капітана команди, головного лісничого Мельника Романа Валерійовича, інженера лісового господарства Гирби Артура Володимировича, інженера з лісосировинних ресурсів Прилипка Андрія Сергійовича, інженера таксатора Блажка Олександра Дмитровича та мисливствознавця Стригуна Тараса Вікторовича – представляли Королівство Бельгії. Інтелектуально – рухлива гра дозволила лісівникам краще пізнати один одного та скріпити дружні взаємини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *