Штормове попередження про пожежну небезпеку оголошено на Кіровоградщині

За повідомленням Кіровоградського обласного гідрометцентру, 14 вересня у більшості районів області очікується висока (4 класу), місцями утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. На території області триває пожежонебезпечний період, існує надзвичайно високий ризик виникнення пожеж у лісах. Забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків, розведення багать на полях, де жнива закінчилися.

Також памятайте упродовж пожежонебезпечного періоду забороняється:

  • розведення багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;
  • заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;
  • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;
  • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна;
  • випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *