Лісівники Голованівського лісгоспу відзначили професійне свято

На урочистості, що відбулися 15 вересня у Голованівському лісгоспі, завітали голова Голованівської районної державної адміністрації Голімбієвський Олег Дмитрович, голова районної ради Кучмій Богдан Борисович, селищний голова Цобенко Сергій Олександрович та голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Слюсарова Марина Іванівна, щоб вручити лісівникам нагороди та відзначки за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомі трудові здобутки. Олег Дмитрович привітав лісівників та подякував за ту роботу, що вони здійснюють для збереження зелених багатств краю.

– Від вашої праці, командної роботи залежить, чи будуть збережені та відтворені наші ліси, чи будуть вони раціонально використані, – наголосив голова райдержадміністрації. – З огляду на показники вашого підприємства, можна з впевненістю сказати, що ви повністю здатні виконати усі покладені на вас завдання. Бережіть традиції лісового господарства, адже у вас працюють цілі династії, а це свідчить про стабільність, впевненість та згуртованість. Тож бажаю вам міцного здоров’я, миру, добробуту, злагоди і тепла у родинах та вагомих трудових здобутків!

Приєдналась до привітань і голова обласної профспілки Слюсарова Марина – Завдяки лісу ми маємо можливість дихати на повну силу. На теренах його збереження стоїте саме ви – лісівники. Тож велика вдячність вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Щиро бажаю вам, творці лісів, щастя, здоров’я, життєвих і професійних успіхів, добробуту і злагоди вам і вашим родинам. А нашій рідній Україні – миру й процвітання – зазначила Марина Іванівна.

Директор Голованівського лісгоспу Костянтин Гончаренко наголосив, що сьогодні лісове господарство задіяне у вирішенні багатьох життєво необхідних для країни питань по забезпеченню екологічно, економічної та енергетичної безпеки. Тож на нас покладена велика щоденна відповідальність. Та не зважаючи на складні умови, в яких доводиться працювати, маємо ряд здобутків та досягнень, про які говоримо з гордістю. Лісгосп працює успішно і відповідально перед державою, сповна виконує свої економічні, природоохоронні, соціальні зобов’язання. Так, цього року створено 105 гектарів лісових культур. За 8 місяців підприємством реалізовано деревини на суму понад 25 мільйонів гривень. Реалізація необроблених матеріалів від усіх видів рубок відбувається на електронних біржових торгах, у відкритому режимі.

Ще одним важливим напрямком нашої діяльності є забезпечення належного рівня охорони лісових масивів від пожеж. В цьому році вжиті заходи дали змогу не допустити виникнення лісових пожеж. Підприємство працює прибутково, оновлюється техніка та основні засоби. Активно ведеться діалог, роз’яснювальна робота з громадськістю та просвітницька робота з підростаючим поколінням. Функціонують шкільні лісництва. Лісівники не стоять осторонь і постійно допомагають Збройним силам України, учасникам АТО.

Як зауважив Костянтин Васильович, чималий вклад лісівники роблять у наповнення державної казни. Так до зведеного бюджету ДП «Голованівське лісове господарство» за вісім місяців сплатило понад 7 мільйонів гривень, з них до державного бюджету – 5 мільйонів гривень, до єдиного соціального внеску – більше 2 мільйонів гривень. Усього ж податків, зборів та обов’язкових платежів сплачено 9,8 мільйонів гривень.

– Тож в цей день вітаю всіх, хто причетний до лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє збереженню та примноженню лісів Кіровоградщини. Щирі слова подяки адресую ветеранам за відданість та безцінні знання й досвід, що вкладені ними у галузь. Я вдячний кожному працівнику за особистий внесок у здобутки та досягнення нашого колективу. Бажаю міцного здоров’я, миру, добра, злагоди та успіхів у всіх починаннях. Нехай у кожній лісівничій родині панує радість, щастя та добробут, – привітав присутніх директор лісгоспу Костянтин Гончаренко. До професійного свята роботу лісівників Голованівського лісгоспу високо оцінено на різних рівнях – 4 нагороди Державного агентства лісових ресурсів України, 5 нагород обласного управління, 2 нагороди районної ради, 2 нагороди районної державної адміністрації, численні нагороди від лісгоспу та по профспілковій лінії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *