Привітання директора ДП «Голованівське лісове господарство» Костянтина Гончаренко з Днем працівника лісу

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника лісу. Ваша праця надзвичайно важлива для української держави, від неї залежать добробут і здоров’я нації. Сьогодні працівники лісового господарства є гордістю вітчизняної лісової галузі, використовують найсучасніші технології збереження природних ресурсів, достойні слів вдячності, бо не мислять свого життя без лісу. Завдяки вашій самовідданій праці щорічно збільшується площа лісового фонду, успішно розвивається лісогосподарська галузь, зміцнюється промисловий потенціал краю. Переконаний, що Ваші зусилля щодо збереження, раціонального використання та дбайливого відтворення лісів і надалі сприятимуть процвітанню рідної держави.

Щирі слова подяки адресую ветеранам за відданість лісовій галузі, безцінні знання та досвід, що вкладені ними у примноження й збереження зелених скарбів краю. Хочу звернутися зі словами вдячності та пошани і до тих лісівників, які сьогодні перебувають у зоні антитерористичної операції, захищаючи єдність і суверенітет України. Бажаю усім Перемоги і Миру, добра, щастя.

Зростають посаджені ліси юними природолюбами – талановитими представниками шкільних лісництв та студентством – нашими гідними наступниками. Я вдячний кожному працівнику за особистий внесок у досягнення нашого колективу. Згуртованою лісовою родиною, спільними зусиллями у непростих умовах сьогодення ми демонструємо стабільність, результативність та виконуємо усі поставлені перед нами завдання. Бажаю міцного здоров’я, мирного неба, впевненості у майбутньому, вагомих професійних здобутків та успіхів у всіх починаннях! Нехай у Ваших родинах завжди буде достаток, у серцях – доброта і милосердя, у справах – успіхи і мудрість. Нехай збуваються ваші мрії, хай міцнішим і стабільнішим стає ваш добробут.

З повагою, Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *