1 жовтня – День вчителя!

Шановні працівники освіти – вчителі та керівники шкільних лісництв! Щиро вітаю усіх, хто присвятив своє життя і серце найдорожчому – дітям, з вашим професійним святом! Діти – це майбутнє держави. І саме ви, освітяни, невтомно і наполегливо плекаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни, передаєте їм свої знання і мудрість. Ви несете добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться.

У наших школах працює велика плеяда досвідчених, мудрих, талановитих освітян, які знають свою справу та докладають максимум зусиль, щоб створити належні умови для навчання та виховання дітей. Ви це робите чесно і натхненно, віддаєте своїм вихованцям тепло своїх сердець і частку своєї душі. Я дякую Вам за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. І впевнений, що вдячність учнів повернеться до Вас сторицею.

Цього святкового дня щиро бажаємо Вам, дорогі наставники, міцного здоров’я, добра і щастя, злагоди і благополуччя у ваших сім’ях, мудрості і терпіння у вашій нелегкій праці, гарних учнів та подальших професійних здобутків.

З повагою та шаною, директор ДП «Голованівське ЛГ» Костянтин Гончаренко

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *