14 жовтня – День захисника України та День українського козацтва

Дорогі захисники України! Вітаю вас із Днем захисника України — святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Уже багато років поспіль, в Україні 14 жовтня відзначається величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри та нездоланності духу.

Із давніх-давен наш народ вшановував Пресвяту Богородицю, із вірою та надією звертався до неї, просячи про добро, мир та суспільну злагоду, а борці за незалежність Української держави покладались на її непереможну опіку та материнське заступництво. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва. Цей день став святом для сучасних воїнів та суспільства в цілому. Він символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників Батьківщини. І ми вважаємо, що на Покрову слід вшановувати пам’ять і тих, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

У цей день ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити й ростити дітей та онуків. Дорогі захисники України! В ці святкові дні бажаю вам міцного здоров’я, радості, добра та невичерпної енергії. Нехай у нашій державі завжди буде мир, домівки повняться достатком, а в родинах завжди панують любов і тепло!

З повагою, директор ДП «Голованівське ЛГ» Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *