Конкурс відеороликів до FSC – П’ятниці

До участі запрошуються школярі до 17 років. Мета конкурсу: привернути увагу до питань відповідального лісоуправління, турботливого відношення до лісів України, а також популяризація сталого способу життя та споживання сертифікованих продуктів.

Умови конкурсу:

1) Зніми відеоролик, що відповідає одній з заданих тематик:

  • Відповідальне лісокористування: переваги лісових ресурсів та необхідність відповідального користування лісовими ресурсами.
  • Чому важливо купувати продукцію з логотипом FSC.
  • Як можна бути більш відповідальними до лісів в щоденному житті.

2) Відео має бути загальнодоступним, не довше 5 хвилин та відповідати тематиці. Відеоролики, що будуть не відповідати цим вимогам не буде прийнято до участі в голосуванні.

3) Відео має бути завантажено на youtube з хештегом #FSCFRIDAY2017. Лінк з посиланням на відео має бути надісланий на електронну адресу: info.fsc.ukraine@gmail.com до 1 листопада, в темі листа «Конкурс відео роликів FSC- П’ятниці 2017». В листі має бути вказано: назву відео; ім’я та прізвище автора; номер та адресу школи; електронна адреса та телефон.

В разі відсутності всієї інформації відео може бути не прийнято до участі в конкурсі. Відеоролики приймаються до 1 листопада. Переможці будуть визначенні шляхом голосування журі та оголошені 7 листопада на нашій офіційній сторінці в мережі Facebook. Кількість вподобань (лайків) та переглядів на youtube будуть враховані журі при виставленні конкурсних балів. Переможці отримають стильні навушники бренду Marley, корпус яких містить дерев’яні деталі з FSC-сертифікованої деревини.

За матеріалами: friday.fsc.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *