День автомобіліста і дорожника

29 жовтня в Україні святкують День автомобіліста і дорожника. Автомобіліст – професія особлива, зі своїми традиціями. Це – дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємодопомога, честь й гордість за свою професію є фаховими. Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожного мешканця нашої країни без автомобіля. З кожним роком в країні збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів. Автотранспортом в Україні перевозиться 22% вантажів і 88% пасажирів. Дорога — це символ руху. Дороги ведуть нас у майбутнє, з’єднують з рідними і близькими людьми, об’єднують народи і країни. Дорога — це символ України, яка впевнено прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.

В ДП «Голованівський лісгосп» працює 8 водіїв та 8 трактористів всі вони майстерно долають труднощі і впевнено ведуть свої автомобілі та трактора у потрібному напрямку. Для них не існує негод. Дощ чи сніг – не перешкода для запланованого маршруту. Часто лісові дороги бувають підступними і вимагають великої уваги та професіоналізму, але ви вправно обходите усі перешкоди, бо за час роботи вже розкрили чимало таємниць. Ви виконуєте справно свою роботу, щоб ніхто не зміг дорікнути. Від вашої майстерності та якості роботи залежить своєчасність здійснення перевезень, безпека на дорогах.

Шановні автомобілісти лісової галузі! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, яке об’єднує професіоналів та автолюбителів. Бажаю всім Вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Будьте завжди керманичами свого життя!

З повагою, директор ДП «Голованівський лісгосп» Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *