Щиро вітаємо з 40-річним ювілейним Днем народження Гончаренка Костянтина Васильовича – директора Голованівського лісгоспу, який він відзначає 2 листопада

Шановний Костянтин Васильович!

З нагоди Вашого свята зичимо непохитного міцного здоров’я, добробуту й процвітання, життєвого оптимізму, вагомих професійних досягнень, успіхів у всіх справах і починаннях! Хай доля буде щасливою, а Ваш дім завжди повниться добром, злагодою, достатком та всілякими гараздами. Нехай життєва сила й наснага, щаслива зоря удачі будуть з Вами повсякчас! З повагою, трудовий колектив Голованівського лісгоспу.

Працює Костянтин Васильович в лісовій галузі вже більше 17 років. Пройшов різні щаблі лісівничого фаху, багато чого бачив на професійній ниві, багато чого особисто творив та впроваджував. Врівноважений, добрий та мудрий, а ще щирий оптиміст. Народився на Черкащині в мальовничому селі Старосілля Черкаського району, ще змалку безмежна велич природи полонила його душу. Тому, після закінчення школи у 1993 році вступив до Мліївського радгоспу – технікуму, який закінчив 1997 році. В цьому ж році розпочав свою трудову діяльність в системі лісового господарства Черкащини з посади верстатника Мліївського цеху переробки деревини Смілянського держлісгоспу. Потім з 1998 року по 2000 рік був призваний на військову службу. Відслуживши два роки в армії, знову повернувся на рідні лісові стежки. Спочатку працював лісником Мошнівського лісництва об’єднання «Черкасиліс», потім майстром лісу та старшим майстром лісу цього ж лісництва. Згодом майстром лісу у Свидівському лісництві, а з 2006 року перевівся на Кіровоградщину. Тут його лісівнича стежка розпочалася з посади майстра лісу Вільховатського лісництва ДП «Голованівське ЛМГ». Потім протягом п’яти років Костянтин Васильович працював помічником лісничого, майстром лісозаготівель, інженером з охорони та захисту лісу, начальником виробничої дільниці, лісничим (без відриву від виробництва навчався в НУБіП, який закінчив у 2009 році та здобув кваліфікацію магістра лісового господарства). На яких посадах не доводилося працювати Костянтину Гончаренку, він завжди вдало поєднує професійні знання, веселу вдачу і любов до лісу. Для своїх підлеглих він взірець професійного підходу до будь-якої справи, приклад високої культури спілкування, широкого світогляду. У цьому його безмежний потенціал для роботи у колективі.

У 2012 році розпочалася важлива професійна віха – Костянтина Васильовича призначено директором державного підприємства “Голованівське лісове господарство”. На цій посаді він працює 6 років. Найцінніше для Костянтина Васильовича – це колектив, якщо у колективі є взаєморозуміння, почуття спільної відповідальності, то й працювати легко та комфортно, незважаючи на усі виробничі моменти, які постійно доводиться вирішувати. Костянтин Васильович має ряд нагород та відзнак різних рівнів. Проте він впевнений, що однією з важливих складових його професійного успіху є міцна родина. Разом з дружиною Мариною виховують двох синів – Артема та Дмитра, які не менше за тата люблять ліс та переймаються долею зелених насаджень.

Костянтин Васильович – ініціативний, висококваліфікований спеціаліст лісового господарства, знавець своєї справи, має творчий підхід до роботи, зокрема, до збереження та примноження лісових насаджень. Він – дисциплінований, мудрий та дбайливий керівник. Насамперед він вважає що, лісова галузь повинна бути успішною й прибутковою, а працівники повинні жити в добробуті та згуртовано долали усі труднощі, які часом виникають. Як високопрофесійний спеціаліст і відповідальний керівник, Гончаренко К.В. користується заслуженим авторитетом серед територіальних громад Голованівського району. Підтвердженням тому – він обраний депутатом Голованівської районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *