Лісівники Кіровоградщини підсумували роботу за три квартали 2017-го року

Під керівництвом начальника управління Наталії Ревенко 1 листопада відбулося розширене засідання колегії обласного управління за участю директорів лісгоспів, головних лісничих, головних бухгалтерів, головних економістів, головних інженерів, голів профспілок, лісничих. Засідання було присвячене узагальненню результатів господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за 9 місяців 2017 року та обговоренню найважливіших завдань та актуальних питань галузі. Начальник облуправління Наталія Олександрівна зазначила, що лісівники Кіровоградщини завершили три квартали 2017-го з позитивними показниками і побажала колективам не збавляти досягнутих темпів в роботі.

Перший заступник начальника управління Олег Середюк доповів, що колективи лісгоспів забезпечили виконання усіх запланованих лісогосподарських заходів і виробничих завдань за звітний період. Завдання з лісокультурного виробництва виконані – лісові культури створено на площі 605 гектарів, з них 137,9 га – нові ліси. Забезпечено проведення доглядів за лісовими культурами на площі 6640 га. У повному обсязі виконані заплановані протипожежні заходи. В лісгоспах зафіксовано 10 випадків лісових пожеж на загальній площі 6,65 га. По управлінню обсяг виявлених незаконних рубок становить 317 кубометрів деревини. Лісовому господарству завдано шкоди в розмірі 2530,7 тис. грн.

Заступник начальника управління Олександр Кваша повідомив, що від всіх видів рубок заготовлено 104,7 тисяч кубометрів деревини, що на 38,6 тисяч кубометрів менше, ніж за відповідний період минулого року. На 218 гривень зросла ціна реалізованого кубометра заготовленої деревини. По управлінню вона становить 852 гривні. До бюджетів усіх рівнів та фондів сплачено 74,3 мільйонів гривень податків, зборів та обов’язкових платежів. У ході засідання було обговорено ряд важливих питань, на яких особливо акцентувалася увага керівництвом управління, – хід осінньої лісокультурної кампанії, стан залишків лісопродукції, посилення роботи щодо унеможливлення незаконних рубок, посилення роботи рейдових бригад, щодо недопущення мисливцями порушень правил полювання та дотримання правил поводження з вогнепальною зброєю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *