19 листопада – День працівників сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей. Завдяки Вашим знанням і природній мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься українська нива, розвивається сільське господарство.

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства! Бажаю всім Вам миру, вагомих здобутків, невичерпної енергії! Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вам і Вашим рідним, на благо розквіту України та піднесення добробуту всього нашого славного народу. Нехай обходять вас природні стихії, а Ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються!

З повагою, директор ДП «Голованівське лісове господарство» Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *