Охорона хвойних насаджень

У ДП “Голованівський лісгосп” розпочались роботи щодо забезпечення охорони хвойних насаджень від самовільних рубок у передноворічний період 2017-2018 років. Відповідний наказ «Про заходи щодо забезпечення охорони хвойних насаджень від самовільних рубок в передноворічний період 2017-2018 року» підписав виконуючий обов’язки директора лісгоспу – головний лісничий Мельник Р.В. Метою здійснення запланованих заходів є запобігання порушенням лісового та природоохоронного законодавства щодо незаконного вирубування та пошкодження дерев шпилькових порід у передноворічні дні й посилення охорони лісів від самовільних рубок.

Відповідно до наказу затверджено план заходів щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від самовільних рубок. При лісгоспі створено штаб, який координуватиме дії мобільних груп по охороні плантацій новорічних ялинок від самовільних порубок і забезпечуватиме взаємодію з органами національної поліції і управлінням охорони навколишнього природного середовища у складі:

Начальник штабу – головний лісничий Мельник Р.В.;

Члени штабу:

  • начальник відділу лісового господарства Штельмах Р.І.;
  • інженер лісового господарства Гирба А.В.;
  • інженер таксатор Блажко О.Д.;
  • інженер лісосировинних ресурсів Прилипко А.С.

Також у лісництвах створено рейдові групи із числа працівників лісової охорони, представників національної поліції, громадських організацій для проведення у передноворічний період систематичних рейдів з виявлення порушень природоохоронного законодавства. Крім того, працівники лісової охорони спільно з органами національної поліції проводитимуть перевірки транспортних засобів на предмет виявлення законності придбання і перевезення новорічних ялинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *