Працівники Голованівського лісгоспу вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильскій атомній електростанції

В історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них – 14 грудня, коли в Україні традиційно вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли приборкати страшну трагедію ХХ століття. З нагоди відзначення цієї дати, 14 грудня в смт Побузьке, біля Пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм в якому взяли участь заступник голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко, заступник голови районної ради Д. Рокочук, начальник управління соціального захисту населення Голованіської райдержадміністрації А.Дудник, голова районної організації ветеранів України Є. Гаврищук, завідувач сектору по обслуговуванню інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС І.Почтар, Побузький селищний голова С. Слободянюк, ліквідатори аварії на ЧАЕС, їх рідні, жителі та гості селища.

Мітинг відкрила заступник голови райдержадміністрації Ольга Бугаєнко, яка розповіла про подвиг земляків-ліквідаторів. Ольга Петрівна вручила Подяку Голованівської районної державної адміністрації Пучкову Валерію Петровичу– учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 2 категорії, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В знак глибокої шани, світлої пам’яті загиблих героїв-ліквідаторів, яких вже немає в живих, учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання, а також поклали квіти до пам’ятного знаку. Час минає, але ніколи не згасне пам’ять про подвиг, який здійснили ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, ніколи не буде забутий ані нашими сучасниками, ані прийдешніми поколіннями. Адже як можна забути людей, які ціною свого життя і здоров’я захистили весь світ від «мирного» атому. Прикро усвідомлювати, що з кожним роком цих героїв стає все менше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *