Ялинка в контейнері – подарунок до Нового року

Лісівники Голованівського лісгоспу максимально працюють над тим, щоб забезпечити потреби населення у головному атрибуті новорічно-різдвяних свят – ялинці. Окрім традиційних зрубаних ялин та сосен, що вирощені на спеціальних ялинкових плантаціях, лісівники пропонують – ялинки у горщиках. Такі ялинки спочатку вирощують на спеціальних плантаціях, а коли дерево трішки підросте – пересаджують у спеціальний контейнер, як вазон і продають до новорічних свят. Особливого догляду такі ялинки не потребують. Після новорічних свят, такі деревця не викидають, а ставлять у прохолодне приміщення і періодично поливають. Така зелена красуня збережеться аж до весни і вже в березні її можна буде висадити на подвір’ї біля свого будинку або на дачі. Такі новорічні ялинки допоможуть привити любов до природи.

Реалізація новорічних ялинок триває, для цього працівниками Голованівського лісгоспу створено «Ялинковий базар», який працює на території лісгоспу. Нинішнього року працівники лісгоспу виростили майже дев’ять тисяч штук розкішних зелених красунь. Що стосується ціни, то вона традиційно залежить від висоти та якості дерева. Так ялинка новорічна висотою до 1 метра коштує 78 гривень, сосна кримська висотою до 1 метра – 90 гривень. Дорожчими є ялинки в горщиках – від 180 до 210 грн., в залежності від висоти, тому й кількість обмежена, але таку зелену красуню можна весною висадити на свою земельну ділянку.

Лісівники нагадують, законно зрубані новорічні ялинки та сосни помічені спеціальними бирками у вигляді самоклейких етикеток. Вони виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання. Самоклейні етикетки містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини. Перевірка законності походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із самоклейної етикетки, яка прикріплена до ялинки, на сайті http://www.ukrforest.com. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня – це свідчить про сумнівне її походження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *