Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з 40-річним ювілеєм Ігоря Михайловича Довгополого – майстра лісу Вільшанського лісництва , який він відзначає 17 лютого. Понад 10 років працює Ігор Михайлович в Вільшанському лісництві, віддаючи усі свої знання, багатий досвід збереженню та примноженню лісового фонду. Щира любов до лісу та бажання робити добро є запорукою його життя.

Шановний Ігор Михайлович! Бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, удачі, родинного щастя, затишку й добробуту, прихильності фортуни, здійснення всіх мрій та задумів. Нехай щодня світлі промінчики сонця дарують тепло, радість та натхнення. Успіхів, значних досягнень та надійної підтримки у Вашій нелегкій та необхідній роботі. Нехай Вас завжди цінують друзі та поважають колеги. Довгого, цікавого, насиченого та сповненого приємними сюрпризами життя.

Народився Ігор Довгополий в селі Кам’яна Криниця Ульянівського району Кіровоградської області в сім’ї колгоспників. Після закінчення школи пішов працювати механізатором у колгосп, освоював професію добросовісно і з бажання, по направленню поїхав навчатися на тракториста. По завершенню навчання повернувся в рідне село, де продовжував працювати трактористом. Потім була армія. Після армійської служби повернувся у рідне село. Любов до природи покликала Ігоря Михайловича піти на роботу в лісництво. Їздити доводилося щодня в сусіднє село. Та й узяли його механізатором, бо іншої посади не було. Але все одно це робота в лісі. А за два роки він отримав свій перший обхід. Бути господарем лісової площі у кілька сотень гектарів дуже відповідально: треба знати, як росте кожне дерево, чи раптом не хворіє, яке дозріло, а якому потрібно розчистити дорогу до світла. Також довелося освоювати «цілину» – садити ліс там, де він ніколи не ріс. Зараз цим деревам більше десяти років. Це вже справжній красивий молодий ліс. Скільки лісу посадив власноруч, Ігор Михайлович точно сказати не може. Але його тішить те, що зараз до посадок лісу особливе відповідальне ставлення й створюються всі умови для якісної роботи. «Щоб були хороші культури, треба раніше посадити, навіть як трохи лежить снігу, вже починаємо садити, тільки мечем треба пробивати ґрунт. Як рано посадиш і хороший посадматеріал, то виросте ліс», – ділиться секретами лісівник, і додає, що гарний ліс виростає тоді, коли кожен вкладає в нього і працю, і душу. Для своїх колег Ігор Довгополий – доброзичливий і комунікабельний, взірець професійного підходу до будь-якої справи, приклад високої культури спілкування, широкого світогляду. У цьому його безмежний потенціал для роботи у колективі.

Разом із дружиною Оксаною виховують двох синів ,яким подобається прогулюватися із татусем лісовими стежинами. Дають лад усьому господарству, завжди радіють гостям, люблять, коли у хаті гамірно. Трудові будні у лісі для Ігоря Михайловича не обтяжливі, бо він ним живе. Це його доля, яку він обрав і без якої себе не уявляє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *