Відзначення 74-річниці визволення Голованівщини

74 роки тому, 16 березня, до жителів Голованівщини прийшло довгождане визволення від фашистських загарбників. Прийшло воно нелегко, з боями, з тяжкими втратами. Жителі свято бережуть пам`ять про відомих і невідомих воїнів-визволителів. Цей день вписаний у нашу історію навічно. В ньому – біль і гіркота втрат і вдячність тим, хто визволяв рідну землю та дарував нам мирне майбутнє. Ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи наше селище від фашистських окупантів.

З нагоди 74-ї річниці визволення селища від фашистських загарбників та вшанування пам’яті всіх, хто захищав нашу землю, відбувся урочистий мітинг-реквієм на центральній площі смт Голованівська за участі керівництва району, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної організаціїветеранів України. Також в заході взяли участь представники Голованівського лісгоспу, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівники підприємств, установ, організацій міста, громадськість, духовенство, учні шкіл, небайдужі містяни та гості міста.

Світла пам’ять тим, хто віддав своє життя у боротьбі за мирне небо над нашим селищем. Ми у вічному боргу перед кожним із них — тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати Голованівщину від нацистського поневолення. Низький уклін і щира вдячність ветеранам і всім тим, хто з руїн піднімав, наново відроджував Голованівщину.

Хвилиною мовчання та добрими словами присутні вшанували пам’ять славних героїв-визволителів, які віддали життя у боротьбі за наш край, та тих Героїв України, які полягли за Українську державність під час подій на Сході України. По закінченню урочистої церемонії очільники району, представники районної організації ветеранів України, підприємств, установ та організацій селища та всі бажаючі поклали квіти до меморіалів, пам’ятників та пам’ятних знаків.

Світла пам’ять всім, хто віддав своє життя за нас в роки війни, хто не дожив до Перемоги. Здоров`я і миру ветеранам, які цього дня поруч з нами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *