Вітаємо з ювілеєм

Вітаємо з 40-річним ювілеєм Катерину Василівну Вороновську – майстра лісу Голочанського лісництва, який вона відзначає 17 березня. Шановна Катерино Василівно! Бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх задумів. Нехай по життю супроводжує удача й успіх, оточують щирі люди, а кожен Ваш день сяє новими веселковими барвами. Зичимо високих здобутків у роботі, невичерпних сил та життєвої енергії, миру, усіляких земних щедрот і гараздів!

Донедавна вважалося, що ліс – це суто чоловіча галузь. Адже робота тут не з легких. Та останнім часом цей, сформований роками стереотип, поступово руйнується, і лісівничу справу успішно опановують жінки. У Голованівському лісгоспі також працює чимало представниць прекрасної статі. Серед них– Вороновська Катерина Василівна. Молода, симпатична і водночас доволі вольова та мудра, вона своїм професійним підходом до виконання обов’язків переконливо доводить, що жінки не гірше за чоловіків уміють вести лісове господарство. Як зізнається сама, про ліс навіть і не думала, однак життя зробило такий крутий віраж, що вона і не зогледілась, як стала справжньою лісівничкою, у якої любов до величного та незбагненного скарбу природи живе у самісінькому серці. І ця любов справжня та щира на завжди, на усе життя.

Бути господарем лісової площі у кілька сотень гектарів дуже відповідально: треба знати, як росте кожне дерево, чи раптом не хворіє, яке дозріло, а якому потрібно розчистити дорогу до світла. Трудові будні у лісі для Катерини Василівни не обтяжливі, бо вона ним живе. Катерина Василівна, працює майстром лісу понад 3 роки, до цього часу з 2013 по 2015 роки – працювала робітником на лісокультурних роботах, її невтомні руки виростили та доглянули не одну тисячу саджанців лісових культур, які в майбутньому стануть величчю природи. За такий короткий термін роботи зарекомендувала себе як кваліфікований фахівець своєї професії. За період роботи в лісовому господарстві проявила себе, як здібний, добросовісний та працелюбний працівник. Завжди ставиться до своїх обов’язків відповідально та старанно. Вона чуйна, уважна людина, надійний товариш, порадник, приймає активну участь у громадському житті колективу, користується авторитетом і повагою серед колег. Такою її знають колеги, люблять і шанують найближчі і найрідніші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *