Голованівський лісгосп отримав сертифікат FSC, що свідчить про дотримання підприємством міжнародних вимог господарювання

Ведення лісового господарства і лісокористування у державному підприємстві «Голованівське лісове господарство» відповідає вимогам FSC. Це підтверджено відповідним міжнародним сертифікатом, який 16 березня отримало підприємство. Аудит було проведено за системою Forest Stewardship Council – це міжнародна організація, яка створена для підтвердження екологічної та соціальної відповідальності управління лісами.

Сертифікат FSC засвідчує відповідність діяльності підприємства до встановлених міжнародних стандартів і критеріїв щодо управління лісами та здійснення лісокористування на засадах сталого розвитку. Зокрема, сертифікат свідчить, що продукція підприємства надходить із лісів, господарювання в яких здійснюється на принципах невиснажливого, постійного та безперервного лісокористування, що при веденні лісового господарства враховуються питання охорони довкілля і збереження біологічного різноманіття, дбають про інтереси працівників лісогосподарського підприємства й місцевого населення.

Під час перевірки Голованівського лісгоспу представники органу сертифікації проконтролювали якість ведення лісового господарства і лісокористування за визнаними критеріям. Перевірка охопила всі види діяльності лісгоспу. Значна увага була приділена веденню комплексу лісогосподарських робіт, заходів, управлінських рішень, роботі з громадськістю та зацікавленими організаціями. Досліджувалися соціальні, економічні та екологічні аспекти господарювання. Аудитори вивчали документацію підприємства та кожного підрозділу, виїжджали на лісові ділянки, щоб у польових умовах переконатися в дотриманні міжнародних вимог лісокористування.

Сертифікат FSC виданий лісгоспу на наступний 5-річний цикл до 2023 року. Загалом система лісової сертифікації включає в себе 10 визнаних у всьому світі принципів та 70 критеріїв сталого ведення лісового господарства, які є основними елементами або правилами екологічно відповідального, соціально вигідного та економічно життєздатного управління лісами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *