Відбувся аукціон з продажу деревини

19 березня Кіровоградська аграрна біржа провела загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі ІІ кварталу 2018 року лісовими господарствами області. Усього на продаж було запропоновано 7948 куб. м. деревини із них 1140 куб. м. виставив Голованівський лісгосп – це пиловник дубовий та ясеневий, техсировина ясенева. Попит на лісопродукцію зростає, про це свідчить зростання ціни.

В торгах брали участь 90 споживачів. Серед них були представники Черкаської, Рівненської, Миколаївської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Волинської та Київської областей, які подали заявку на участь у аукціоні. За результатами аукціону ДП «Голованівський лісгосп» реалізував 1140 куб. м. деревини, що становить 100% від виставленого. Дана лісопродукція була продана постійним споживачам.

Продаж деревини через аукціон дозволяє лісогосподарським підприємствам заготовляти деревину із врахуванням реального попиту на неї, а споживачі мають змогу придбати деревину за реальними ринковими цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *