ДП «Голованівський лісгосп» закликає всіх небайдужих 24 березня приєднатися до Години Землі!

Година Землі була започаткована в Австралії (Сіднеї) у 2007 році, коли більше 2 мільйонів домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. А в 2015 році відгук людства на Годину Землі став безпрецедентним – у світовій кампанії за боротьбу зі зміною клімату взяли участь більше 7000 міст у 172 країнах! Більше того, 55 міст нашої країни разом зі столицею приєдналися до світової спільноти, вимкнувши світло на відомих спорудах та закликавши жителів до активних дій по боротьбі зі зміною клімату та марнотратним споживанням природних ресурсів. Україна вперше приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році, тоді до Години Землі долучилися лише 16 міст та містечок. У 2015 році Кампанію підтримали десятки громадських та бізнес організацій, навчальних закладів та урядових структур; десятки відомих на всю країну споруд та пам’яток опинилися на одну годину у темряві, щоб привернути увагу України до екологічних проблем нашої Планети.

Технологічна еволюція не залишила жодного недоторканого місця. Електрика є однією з основних потреб кожного будинку. Сім`ї потребують щоденної електроенергії для використання освітлення, мікрохвильових печей, посудомийних та пральних машин, іншої побутової техніки, яка робить наше життя простішим. Проте, чи часто ми замислюємося над простим питанням: чи надовго вистачить нам електроресурсів, якщо не навчимося економно їх витрачати?

Найбільша міжнародна неурядова незалежна природоохоронна організація у світі WWF (Всесвітній фонд природи), що займається збереженням дикої природи, дослідженнями та відновленням природного середовища, закликає всіх узяти участь у Естафеті добрих справ – долучитися до всесвітнього природоохоронного руху – Години Землі. Саме цього дня, 24 березня, о 20:30, по всьому світу, бажаючі та стурбовані зміною клімату люди, з`єднаються зі світом, символічно вимкнувши світло!

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна компанія робить наголос про необхідність щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. А також надасть можливість кожному громадянину зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації задля майбутнього природного середовища країни.

Акцію підтримує і ДП «Голованівський лісгосп», та звертається до всіх жителів підтримати акцію «Година Землі» 2018 року, вимкнувши 24 березня о 20:30 на одну годину світло та електроприлади у своїх домівках. Разом ми зможемо зробити нашу Планету кращою для наступних поколінь, ми маємо сили змінити світ. Приєднуйтеся!

Долучіться до Години Землі та вмикайте свою силу! Поширюйте заклик кампанії серед своїх друзів, працівників чи клієнтів, візьміть участь в Естафеті добрих справ, з`єднайтеся зі світом, символічно вимкнувши світло та електроприлади у своїх домівках, щодня думайте про Планету та допомагайте природі простими діями. У Вас є сила змінити світ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *