Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 55-річним ювілеєм Василя Прокоповича Чупруна – тракториста Вільховатського лісництва, який він відзначає 15 квітня. Шановний Василь Прокопович! Бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, достатку, нескінченного щастя, сонячного настрою, яскравих вражень від життя та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай у Вашій оселі завжди панують спокій, затишок і гармонія, достаток та всілякі гаразди. Зичимо натхнення, любові, тепла та успіхів у всіх починаннях. Нехай ваша праця завжди буде високо оцінена, колеги поважають, а робота приносить задоволення!

Більше трьох десятиліть працює Василь Прокопович трактористом у Вільховатському лісництві ДП «Голованівський лісгосп». Свою трудову діяльність розпочав одразу ж після проходження строкової служби в лавах Радянської Армії у 1985 році. День за днем, рік за роком, ніби у коловороті… А вже 55 років накувала йому зозуля… Не віриться. Звідки роки взялися? Бо ніби вчора прийшов працювати у лісництво, опанував трактор, зріднився із колективом…

За період роботи на підприємстві проявив себе як здібний добросовісний та працелюбний працівник, майстер своєї справи, активіст раціоналізатор. Завжди ставиться до своїх обов’язків відповідально та старанно. Забезпечує виконання та перевиконання поставлених перед ним завдань. Підпорядковану йому техніку підтримує в доброму стані. У важків кропіткій праці тракториста Василь Прокопович щоденно проявляє неабиякий професіональний хист, новаторський підхід до роботи, раціоналізаторську ініціативність. Його відданість справі гармонійно поєднані з терплячістю, високу самодисципліною. Його трактор завжди у лідерах, чітко і швидко виконує доведені показники. За час роботи багато спогадів у серці збереглося, а особливо з теплом говорить Василь Прокопович про свій колектив – дружний, згуртований, доброзичливий.

За високі показники у роботі Чупруна В.П. неодноразово нагороджено грамотами та подяками Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарського, обласної адміністрації та обласної ради, Гайворонської райадміністрації та райради, Голованівського лісгоспу оголошена подяка Голови Держлісагентства.

Василь Прокопович грамотний порадник і наставник. Він чуйна, уважна людина, яка за час роботи у колективі Голованіського лісгоспу здобула неабиякий авторитет і повагу. Успіхів у житті Василя Прокоповича немало, і в цьому він завдячує своєму надійному помічникові люблячій дружині Валентині – з якою виховав двох доньок, які подарували двох внуків. Вона завжди підтримає і розрадить, допоможе у роботі. Маючи таку вірну і надійну сім’ю, він вважає себе щасливою людиною. І тому з радістю і нетерпінням повертається з роботи додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *