Увага! Розпочинається дитячий конкурс на кращий малюнок і твір на лісову тематику

З метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, виявлення обдарованої і талановитої молоді та в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», з 16 квітня по 27 квітня 2018 року ДП «Голованівський лісгосп» проводить конкурс на кращий твір серед учнів 5 – 8 класів та найкращий малюнок серед учнів 1 – 4 класів загальноосвітніх середніх навчальних закладів на тему «Людина та Ліс». Проводять цей конкурс Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з обласним Товариством лісівників за підтримки управління освіти, науки молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.

Мета конкурсу – підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, активізація лісівничо-просвітницької діяльності, ознайомлення з лісівничими та екологічними проблемами регіону. До участі у конкурсі на кращий малюнок запрошуються учні молодших класів (1-4), на кращий твір – 5-8 класів загальноосвітніх середніх навчальних закладів, розташованих на території діяльності ДП «Голованівське лісове господарство».

Роботи, які займуть перше місце , будуть направлені на Кіровоградське обласне управління лісового і мисливського господарства для участі у конкурсі на обласному рівні. Переможцям, яких визначать конкурсні комісії, будуть вручені цінні призи. Оформлення малюнків на тему «Людина та Ліс»: на конкурс подаються малюнки форматом А-4. Малюнки, виконані на папері іншого формату, не розглядатимуться. На окремому аркуші необхідно вказати:

 • назву малюнка;
 • прізвище, ім’я автора;
 • вік;
 • школу, клас;
 • домашню адресу, телефон.

До матеріалів додається копія довідки про присвоєння учаснику конкурсу ідентифікаційного коду. Критерії оцінки малюнка: Для розгляду прийматимуться лише роботи, виконані фарбами або олівцями, без застосування інших способів та матеріалів при виконанні художніх робіт. При оцінюванні робіт враховується вміння викладення теми, художнє виконання, оригінальність ідеї. Оформлення творів за темою «Людина та Ліс»: на конкурс подаються роботи написані виключно на аркушах формату А-4. Об’єм твору не повинен перевищувати 3-х сторінок. Роботи, написані на папері інших форматів, виконані на комп’ютері, значно більшого об’єму, в т.ч. за рахунок можливого художнього оформлення, не розглядатимуться. На титульному аркуші необхідно вказати:

 • назву твору;
 • прізвище, ім’я автора;
 • школу, клас;
 • домашню адресу, телефон.

До матеріалів додається копія довідки про присвоєння учаснику конкурсу ідентифікаційного коду. Критерії оцінки твору:

 • в першу чергу враховуватиметься розуміння авторами вагомості значення лісів для збереження життя на планеті, вміння висловити це зрозуміло та з притаманною власною індивідуальністю;
 • твір може містити власні погляди на збереження та відтворення лісів, проблеми пов’язані з лісами нашої країни та можливі, на думку автора, шляхи їх вирішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *