Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 60-річним ювілейним Днем народження Подуфалого Олексія Васильовича – тракториста Голочанського лісництва, який він відзначає 25 квітня. Шановний Олексій Васильович! Бажаємо Вам непохитного міцного здоров’я, добробуту й процвітання, щоб Вашим постійним супутником була щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у домі панували любов, злагода та достаток.

Нехай добром наповнюється хата, достатком, щирістю і сонячним теплом. Хай буде вірних друзів в ній багато, і щастя доля огортає крилом. А весни будуть світлі, легкокрилі, не буде втоми лагідним рукам. Нехай здійсниться те, що не збулося і добре серце не підкориться рокам. І щоб завжди – у будень і у свято – Вам на все добре вистачало сил!

Олексій Васильович, працює трактористом лісозаготівельних робіт Голочанського лісництва. Веселий, енергійний, працьовитий він швидко увійшов у курс справи і став справжнім професіоналом. До посадових обов’язків ставиться відповідально та старанно, виробничі завдання виконує вчасно і сумлінно. Ось вже 18 років Олексій Васильович живе проблемами лісової галузі. За період роботи на підприємстві проявив себе як здібний добросовісний та працелюбний працівник, майстер своєї справи, активіст раціоналізатор. Завжди забезпечує виконання та перевиконання поставлених перед ним завдань. Підпорядковану йому техніку підтримує в доброму стані. А ще він людина порядна і відкрита, не дуже говіркий, але з почуттям гумору і здатний на самоіронію. Хороший працівник, який ефективно використовує набутий досвід. Користується повагою в колективі, зарекомендував себе, як надійний товариш серед працівників лісництва та жителів району. Учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

За високу професійну майстерність Олексія Васильовича відзначено нагородами підприємства, облуправління. Але здобутки ювіляра не обмежуються лісовим господарством: він разом із дружиною Ларисою виховав двох дітей: сина та доньку, які подарували двох внуків. Маючи таку вірну і надійну сім’ю, він вважає себе щасливою людиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *