Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 30 – річним ювілеєм Віктора Васильовича Шишкова – майстра лісу Вільшанського лісництва, який він відзначає 25 квітня. Шановний Віктор Васильович! Бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, удачі, родинного щастя, затишку й добробуту, прихильності фортуни, здійснення всіх мрій та задумів. Нехай щодня світлі промінчики сонця дарують тепло, радість та натхнення. Успіхів, значних досягнень та надійної підтримки у Вашій нелегкій та необхідній роботі. Нехай Вас завжди цінують друзі та поважають колеги. Довгого, цікавого, насиченого та сповненого приємними сюрпризами життя.

Народився Віктор Шишков в селищі Вільшана Кіровоградської області. Після закінчення школи в 2005 році вступив до Білоцерківського національного аграрного університету, який закінчив в 2009 році. В цьому ж році поступив в Херсонський державний аграрний університет. По завершенню навчання в 2011році повернувся в рідне селище, де розпочав свою трудову діяльність водієм в Вільшанській лікарні. Потім пішов на роботу в місто Кіровоград завідувачем сектором іхтіології та регулювання рибальства. Любов до природи покликала Віктора Васильовича піти на роботу в лісництво – майстром лісу Вільшанського лісництва, де він отримав свій перший обхід. Бути господарем лісової площі у кілька сотень гектарів дуже відповідально: треба знати, як росте кожне дерево, чи раптом не хворіє, яке дозріло, а якому потрібно розчистити дорогу до світла.

Понад 4 роки працює Віктор Васильович в Вільшанському лісництві, віддаючи усі свої знання, багатий досвід збереженню та примноженню лісового фонду. У колектив Віктор Шишков влився легко, завдячуючи своїй веселій вдачі. Ніколи не відмовить в допомозі колегам по роботі, адже це його стихія. Ніколи не залишиться осторонь громадських справ, із задоволенням бере активну участь у облаштуванні території лісництва. Для своїх колег Віктор Васильович – доброзичливий і комунікабельний, взірець професійного підходу до будь-якої справи, приклад високої культури спілкування, широкого світогляду. У цьому його безмежний потенціал для роботи у колективі. Колеги цінують його за спокійний розсудливий характер, за толерантне відношення до них. Щира любов до лісу та бажання робити добро є запорукою його життя. Приклад Шишкова свідчить: молодість – це не завжди відсутність досвіду, бажання реалізувати свої знання, прагнення вчитися у старших – це справжній дар, завдяки якому він з легкістю підкорює вершини професій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *