26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, евакуйовані та переселені! 26 квітня 1986 року сталася найбільша та найжахливіша за всю історію людства техногенна аварія на Чорнобильській АЕС. Ці вікопомні події, що сталися на берегах Прип’яті, і все, що з ними пов’язане, не має терміну давності. З того часу цей квітневий день позначений глибокою тугою для кожного українця. Вибух на Чорнобильській атомній електростанції забрав тисячі життів, зробив десятки тисяч людей інвалідами на все життя. Зона відчуження перетворилася на страшне нагадування про жахливу трагедію.

Наслідки аварії ще багато десятиліть будуть проявлятися на місцевості, яка опинилася під впливом високих доз радіації. Щороку, відзначаючи скорботну річницю, ми згадуємо та вшануємо пам’ять тих, кого забрав Чорнобиль. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, людська шана та вдячність героям-ліквідаторам. Події 26 квітня 1986 року ніколи не будуть забуті, а невимовний біль ще довго залишатиметься у наших душах та серцях.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих Героїв, у кого «мирний» чорнобильський атом забрав життя. Ми підтримуємо тих співвітчизників, чиє здоров’я донині несе відбиток страшної аварії. Низький уклін усім нашим Героям-чорнобильцям! Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру, спокою та довгих років життя! Ми маємо пам’ятати про Чорнобиль та робити все, щоб більше в жодній частині світу не повторилася ядерна катастрофа.

З повагою, директор ДП «Голованівський лісгосп» Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *