Збережемо ліс від вогню!

Шановні громадяни! З наближенням вихідних та святкових днів, державна лісова охорона Голованівського лісгоспу, звертається до Вас бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем. Не випадково на в’їздах до лісу присутні шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами.

Шановні громадяни, щоб уникнути лісових пожеж, дотримуйтесь наступних правил:

  • не розводьте багать у лісі;
  • намагайтеся не палити в лісі, не кидайте недопалки на землю, особливо там, де наявна суха підстилка;
  • ні в якому разі не випалюйте суху рослинність на землях лісового фонду, на землях природо заповідного фонду та на господарських землях, що знаходяться поруч з лісом;
  • не створюйте смітники в лісі та на прилеглих землях, тим більше, не підпалюйте їх;
  • без узгодження з постійними лісокористувачами, суворо забороняється використовувати в лісі піротехнічні засоби, інші вибухові та пожежо-небезпечні речовини.

Не зайвим буде нагадати, що відповідно до законодавства, правила пожежної безпеки в лісах є обов’язковими для виконання всіма громадянами, які з будь-яких причин перебувають в лісі. А порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків. Якщо ж пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном „101” або повідомте органи місцевого самоврядування. Попереду теплі,сонячні вихідні і тільки наше особисте правильне ставлення до лісу та відповідальна поведінка збережуть зелені багатства нашого краю. Пам’ятайте! Тільки спільними зусиллями збережемо ліс від вогню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *