Кращий колективний договір -2017

25 квітня 2018 року Федерація профспілок Кіровоградської області провела нагородження переможців конкурсу «Кращий колективний договір» за 2017 рік. Зважаючи на особливе соціальне значення колдоговорів у забезпеченні соціального захисту працівників, ФОП Кіровоградської області щорічно проводить конкурс на кращий колективний договір. За підсумками роботи 2017 року переможцем конкурсу визнано державне підприємство «Голованівське лісове господарство».

На даному підприємстві забезпечили позитивну динаміку економічної діяльності підприємства, продуктивну зайнятість, належний рівень оплати та охорони праці, не мають заборгованості із заробітної плати і успішно виконують прийняті обома сторонами зобов’язання. ДП «Голованівський лісгосп» є взірцем і щодо створення належних умов для діяльності профспілкових організацій.

Дуже приємно отримати диплом Федерації профспілок Кіровоградської області за I місце в обласному конкурсі на кращий колективний договір. Наше підприємство цю нагороду заслужило завдяки директору Костянтину Васильовичу Гончаренку, який завжди іде нам назустріч, і разом з профспілковим комітетом вирішує всі питання для покращення добробуту нашого колективу.

Голова обласної профспілки працівників лісового господарства Марина Слюсарова разом з головою ФПО Максимом Баланенком під час урочистого заходу вручили головному лісничому Голованівського лісгоспу Мельнику Роману Валерійовичу та голові профспілки Стрільчук Надії Дмитрівні диплом та статуетку «Кращий колективний договір – 2017».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *