«Майстри Кіровоградщини»

25 квітня 2018 року Федерація профспілок Кіровоградської області провела нагородження переможців конкурсу «Майстри Кіровоградщини» за 2017 рік. Це свято започатковане вже більше 10 років тому і традиційно проводиться напередодні травневих свят. Дипломом ФПО за високу професійну майстерність нагороджено Руслана Івановича Штельмаха, начальника відділу лісового господарства ДП «Голованівський ЛГ».

Народився Руслан Іванович 13 лютого 1989 року в м. Новомиргород, Кіровоградської області. Працює в Голованівському лісгоспі з травня 2010 року. Трудову діяльність на підприємстві розпочав майстром лісу Вільховатського лісництва. Обравши професію лісівника, він свідомо пов’язав своє життя з лісом. За період роботи проявив себе як здібний та працелюбний працівник, який ефективно використовує набутий досвід. Він спробував різні аспекти багатогранної професії лісівника. Руслан Іванович працював спочатку майстром лісу, потім в 2012 році був переведений на посаду інженера з охорони та захисту лісу в апарат управління Голованівського лісгоспу, а через 4 місяці на посаду інженера лісового господарства. Набував професійного досвіду і випробовував власні сили. Довелося попрацювати… В березні 2016 року Руслана Івановича переведено на посаду начальника відділу лісового господарства Голованівського лісгоспу. Відповідальність на новій посаді додала йому оперативності у прийнятті рішень, цілеспрямованості та ініціативності.

За час роботи на посаді начальника відділу лісового господарства Руслан Іванович проявив себе як здібний та працелюбний працівник. При виконанні своїх посадових обов’язків добросовісно здійснює державний контроль за станом, використанням, відтворенням, охороною й захистом лісів у зоні розташування підприємства. Вміло керує працівниками відділу, організацією лісовпорядних робіт на підприємстві. Здійснює контроль за додержанням вимог охорони праці під час виконання лісогосподарських, рекреаційних, протипожежних та лісозахисних робіт. Контролює додержання правил рубання лісу, технології лісосічних робіт, настанов, інструкцій з лісокористування та ведення лісового господарства на підприємстві та на землях інших лісокористувачів, правил пожежної безпеки в лісах всіма працюючими, а також окремими особами, які перебувають у лісі.

Багато важать і особисті якості Руслана Штельмаха – його справді чоловічий характер і вдача. Він якраз із тих, кому швидко вдається знаходити спільну мову з колегами. Врівноважений, старанний і вимогливий він здобув незаперечний авторитет у колективі. За час роботи в Голованівському лісгоспі неодноразово нагороджувався відомчими нагородами ДП «Голованівський лісгосп». 2013 – Грамота ДП «Голованівський лісгосп», 2016 – Подяка начальника Кіровоградського ОУЛМГ. Зичимо Руслану Івановичу нових професійних здобутків на користь лісової галузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *