Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 30-річним ювілейним Днем народження Володимира Анатолійовича Коноваленка – майстра лісу Вільшанського лісництва, який він відзначає 7 травня. Шановний Володимире Анатолійовичу! Бажаємо Вам міцного козацького здоров’я, родинного добробуту, вагомих професійних досягнень, нехай Ваш дім завжди повниться добром, злагодою, достатком та всілякими гараздами. Нехай у Ваших службових справах завжди буде підтримка однодумців, а життєвий та професійний шлях наповниться новими злетами та досягненнями. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Народився Володимир Коноваленко в селі Осички Вільшанського району Кіровоградської області. Після закінчення школи вступив до Мигійського коледжу Миколаївського державного аграрного університету за спеціальністю «Ветеринарна медицина», який закінчив у 2007 році. На лісову стежку став не відразу – понад 5 років працював в ветеринарній аптеці. У листопаді 2014 року Володимир Анатолійович перейшов працювати в Голованівський лісгосп. Більше трьох років працює Володимир Коноваленко майстром лісу Вільшанського лісництва. Веселий, енергійний, працьовитий, він швидко увійшов у курс справ і став справжнім майстром лісу. Відтоді і дотепер він успішно працює на цій посаді. Молодого спеціаліста не тільки сприйняли, як свого в колективі. Він заслужив і повагу, і авторитет своїм ставленням до людей. Чуйний, людяний, з добрим почуттям гумору, він одночасно буває вимогливий та часом навіть суворий. Завжди ввічливого та стриманого його поважають колеги.

З почуттям високої відповідальності відноситься Володимир Анатолійович до виконання своїх посадових обов’язків. Територія ввіреного йому державного лісового фонду, у тому числі і рекреаційні місця відпочинку, постійно у зразковому стані. Лісові культури в обході дбайливого господаря завжди доглянуті і мають високу приживлюваність. Тут скрізь помітний його власний почерк. Без відриву від виробництва навчається на четвертому курсі Городищенського коледжу Уманського НУС за спеціальністю «Лісове господарство». За особистий внесок в охорону, збереження і відтворення лісових ресурсів у 2017 році та з нагоди Дня працівника лісу Володимиру Анатолійовичу оголошено Подяку директора ДП «Голованівський лісгосп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *